Збережемо Суми –
Збережемо Україну

Суми – це прекрасне місто на північному сході України. Це домівка для 300 000 чоловіків, жінок та дітей. На ранок 24 лютого Сумська область стала одним із перших об’єктів російського вторгнення на територію нашої незалежної держави.

Відтоді вся Сумщина стала Північним Форпостом, а зараз оговтується після гуманітарної катастрофи

Понад місяць російські війська обстрілювали наші міста, руйнували життєво важливу інфраструктуру ракетними ударами та свідомо тероризували мирне населення. Сотні тисяч людей тижнями лишалися без електрики, опалення та будь-яких комунікацій.

Війна триває

Добровольці нашої територіальної оборони відбили першу атаку, але небезпека але небезпека повторної агресії залишається. Від рівня готовності наших захисників залежить, чи не потрапить наша область під окупацію, чи не постраждають наші люди від злочинів агресора. Адже ми бачили, які звірства проти мирного населення вчиняють російські терористи.

Наша територіальна оборона будує укріплення на можливих шляхах просування ворога. Багато цивільних людей взяли до рук зброю та навчаються військовій справі. Фонд має забезпечити захисників та цивільне населення усім необхідним для порятунку нашого краю.

Нам потрібна ваша допомога,

щоб продовжити боротьбу, захистити Суми й зупинити кожен ворожий танк, який може прямувати на Київ.

Про Фонд

Ще у 2014-му році волонтерська спільнота заснувала Громадський фонд «Суми». Відтоді на потреби було зібрано понад 10 мільйонів гривень, які допомогли забезпечити наших військових на Донбасі. Сьогодні Фонд відновлює діяльність і збирає кошти для захисту Сумщини. Усі збори та витрати фіксуються та публікуються у звітах на сторінках фонду та журналу «Цукр».

Про Фонд

Ще у 2014-му році волонтерська спільнота заснувала Громадський фонд «Суми». Відтоді на потреби було зібрано понад 10 мільйонів гривень, які допомогли забезпечити наших військових на Донбасі. Сьогодні Фонд відновлює діяльність і збирає кошти для захисту Сумщини. Усі витрати будуть зафіксовані та опубліковані у звітах на сторінках фонду та журналу «Цукр», щойно це стане можливо. Усі кошти, що залишилися, підуть на відновлення Сумської області та допомогу найбільш незахищеним прошаркам населення.

Рік роботи в умовах великої війни

Розповідаємо про зібрані 16 мільйонів гривень, як подолали волонтерський хаос на початку війни, які потреби оборонців закривають зараз та чому іноді змушені відмовляти у виконанні запиту.

Допоможи Сумській області протистояти російській агресії

Ти можеш легко зробити це через Mastercard, Visa, Apple Pay та Google Pay.

*Внески зараховуються на програму «Збережемо Суми — збережемо Україну» Благодійної організації «Громадський фонд «СУМИ». Перекази на рахунок організації є благодійними внесками та не повертаються платникам. Кошти будуть витрачені на забезпечення гуманітарних потреб територіальної оборони та цивільного населення, що постраждало від війни. Здійснюючи внесок, ви даєте згоду на використання коштів у межах цієї програми або інших, спрямованих на підтримку цивільного населення, що постраждало від війни.

Як ще допомогти з-за кордону

EUR Account
USD Account
GBP Account
PLN Account
Ethereum (ETH)
Bitcoin (BTC)
Tether (USDT)

Western union

Important note

To complete the transfer, please inform us at help@fond.sumy.ua of the country of origin, transaction code, and the amount of the transfer.

MoneyGram

Important note

To complete the transfer, please inform us at help@fond.sumy.ua of the country of origin, transaction code, and the amount of the transfer.

Як ще допомогти з України

Монобанк
Гривневий рахунок
Гривневий рахунок
Ethereum (ETH)
Bitcoin (BTC)
Tether (USDT)

Отримані кошти будуть
витрачені на:

  • підтримку Сил територіальної оборони ЗСУ та інших силових структур України

  • забезпечення блокпостів

  • забезпечення координації волонтерів

  • інформаційну роботу

  • допомогу вразливим категоріям населення

  • відновлення пошкодженої та зруйнованої інфраструктури

Ми надаємо допомогу військовим підрозділам, що боронять кордони Сумської області

Будь ласка, заповніть відповідну форму нижче, і ми звʼяжемося з вами

Звітність

Ознайомитися з регулярними звітами Фонду можна на нашій фейсбук-сторінці. Щодня ми робимо фото, передаючи нашим військовим допомогу, а на початку тижня звітуємо про зібрані та витрачені кошти.

дивитися усі звіти

Сила України - в нашій єдності

Слава Україні, Героям Слава!